kazan
04 خرداد 1402 - 11:18

استاندار هرمزگان: محدودیتی در اعطای زمین برای مسکن نیروهای مسلح وجود ندارد

استاندار هرمزگان گفت: محدودیتی در اعطای زمین برای مسکن نیروهای مسلح وجود ندارد و آمادگی داریم در راستای تسریع و تسهیل احداث مسکن، اقدامات لازم را انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مهدی دوستی استاندار هرمزگان چهارشنبه شب در جلسه قرارگاه مسکن نیروهای مسلح هرمزگان که با حضور سرتیپ پاسدار مجید ابن الرضا مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار داشت: هر دو هفته‌ یکبار نشست شورای مسکن استان برگزار می‌شود و دو دستگاه بزرگ آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی نیز در این شورا عضو شده‌اند تا مسکن کارکنان خود را با سرعت مناسبی پیش ببرند و از جلسه‌ بعدی، نماینده‌ نیروهای مسلح نیز می‌تواند برای پیشبرد مسکن جامعه هدف خود در شورای مسکن حضور پیدا کند.

استاندار هرمزگان تاکیدکرد: محدودیتی در اعطای زمین برای مسکن نیروهای مسلح وجود ندارد و آمادگی داریم در راستای تسریع و تسهیل احداث مسکن، اقدامات لازم از جمله در خصوص کمک به تامین و در دسترس بودن شن و ماسه مورد نیاز قرارگاه مسکن نیروهای مسلح در استان را انجام دهیم.

دوستی با اشاره به حجم بالای مسکن مورد نیاز نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در استان هرمزگان عنوان کرد: آماده‌ایم زمین برای احداث بچینگ بتن و تسهیلات برای خرید بچینگ را نیز در اختیار تعاونی مسکن نیروهای مسلح قرار دهیم تا عملیات اجرایی مسکن با سرعت بیشتری پیش رود.

وی بیان کرد: در اردیبهشت ماه سال جاری حدود ۲۰ هزار پروانه ساختمانی در استان صادر شده و در حال حاضر صدور پروانه‌های ساختمانی در بندرعباس به سریع‌ترین شکل ممکن و در کمتر از یک هفته تا یک روز صادر می‌شود که همین امر باعث شده هرمزگان در نهضت ملی مسکن رتبه اول کشوری را در اختیار داشته باشد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237503