kazan
01 فروردین 1402 - 12:15

طرح‌های بزرگ اقتصادی در استان بوشهر اجرا می‌شود

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: امسال طرح‌های بزرگ اقتصادی و اشتغال‌زایی در استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده صبح سه‌شنبه در دیدار با کودکان ایتام ضمن تاکید بر خدمات‌رسانی ویژه به این کودکان اظهار داشت: امسال برای رونق تولید، اشتغال و عبور از مشکلات اقتصادی طرح‌های مهم و مؤثر انجام می‌شود.

استاندار بوشهر توجه ویژه به کودکان بی‌سرپرست و نیازمند را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: این کودکان آینده‌سازان نظام اسلامی محسوب می‌شوند که توجه به مطالبات آنان در همه بخش‌ها یک ضرورت است.

وی با تبریک سال جدید به شعار امسال پرداخت و اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۲ را به نام «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری کردند که تحقق این مهم مورد توجه ویژه قرار دارد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه رفاه و آسایش مردم از اولویت برنامه‌های مسئولان است تصریح کرد: برای رونق تولید و اقتصاد طرح‌های مهمی در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر مصوب و عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

محمدی‌زاده با بیان اینکه امسال در عرصه توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد و اشتغال‌زایی برنامه‌های مهم و ویژه‌ای در دست اقدام است تصریح کرد: با اجرایی شدن این طرح‌ها پیش‌بینی می‌شود امسال در رونق تولید، اشتغال و عبور از مشکلات اقتصادی اقدامات مهم و مؤثر انجام شود.

در دیدار استاندار بوشهر با کودکان ایتام و بی‌سرپرست با اهدای هدایایی از آنان دلجویی کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102682