kazan
19 بهمن 1401 - 19:54

خدمات نظام تبیین شود/ لزوم حضور مسئولان در بین مردم

بوشهر- مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: امروز تبیین خدمات دولت که خدمات نظام است ضروری است و خللی در بیان دستاوردهای دولت نباید ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید حیدری بعد از ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان دیر، اظهار داشت: شهرستان دیر نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشته که اسناد زیادی در این زمینه وجود دارد و شهیدان احمد حیدری و سمنبر عالی پور از جمله این اسناد هستند و مردم این دیار همواره در صحنه نظام اسلامی بوده‌اند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: خورده حرکت‌های اخیر در سطح کشور متأثر از برنامه ریزی های هدفمند و گسترده‌ای بود که پیش تر از آن برنامه ریزی شده و فوت مهسا امینی بهانه‌ای برای این اغتشاشات بود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در دهه پنجم عمر خود، انسجام حاکمیتی، تأثیرگذاری منطقه‌ای و قدرت یابی فرامنطقه ای پیدا کرده است.

حیدری گفت: دولت جمهوری اسلامی مانعی برای تحقق نظم نوین جهانی مدنظر دولت تروریست آمریکا است، به همین خاطر آمریکایی‌ها استراتژی مهار انقلاب اسلامی را در پیش گرفته‌اند.

وی عنوان کرد: دشمنان جنگ‌های زیادی علیه انقلاب اسلامی ترتیب داده‌اند که آخرین آن جنگ ترکیبی بود که راهبرد آمیخته‌ای از تمام استعدادها و ظرفیت‌های ممکن برای صف آرایی و بر زمین زدن این نظام به کار برد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر ابراز کرد: هویت ایرانی و اسلامی مردم و انقلاب اسلامی اصلی ترین مانع در مقابل دشمنان است، بنابراین آمریکایی‌ها به دنبال هویت زدایی از مردم و انتقال یک هویت جدید هستند.

خدمات نظام تبیین شود/ لزوم حضور مسئولان در بین مردم

دشمن دنبال افزایش فشار است

وی تنها راه نفوذ دشمن را شکاف بین مسئولین و مردم دانست و عنوان کرد: در حوادث اخیر دشمن به دنبال اختلافات قومیت گرایی و گسترش نافرمانی در جامعه در قالب چالش‌ها بود تا در آخر یک تقابل امنیتی ایجاد کند.

حیدری خاطرنشان کرد: برنامه دشمن برای هویت زدایی گام اول توسعه زیرساخت‌های ارتباطی بود و سپس تبلیغ لذت گرایی و سبک زندگی غربی و شبکه سازی از طریق مهدکودک‌ها و مدارس و تولید هیجان از طریق تولید بازی‌های اینترنتی و هدایت خشونت به سمت طرفداران نظام است.

وی تاکید کرد: با حضور مردم و رهبری مدبرانه و حکیمانه امام خامنه ای نقشه دشمن به ثمر ننشست، بنابراین دشمنان دنبال افزایش فشارهای بین المللی بر مردم ایران هستند.

حیدری بیان داشت: غربی‌ها سپاه را که در حوزه خدمت رسانی و محرومیت زدایی و سازندگی پیشرو است در لیست تحریم قرار می‌دهند اما خودشان دستشان به خون میلیون‌ها میلیون انسان بیگناه در جای جای این کره خاکی آغشته است که به نتیجه نرسیدند.

وی افزود: در اوج اقتدار جمهوری اسلامی، موافقت مقام معظم رهبری با عفو و تخفیف مجازات جمع کثیری از متهمان و محکومان اغتشاشات اخیر، نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.

لزوم حضور مسئولان بین مردم

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر ابراز کرد: مهمترین وجه تمایز دولت آیت الله رئیسی مردمی بودن است و ما به خادمی مردم افتخار می‌کنیم و هرچیزی بین ما و مردم حائل شود مردود است.

وی خاطرنشان کرد: حق مردم تکریم و حل امور به بهترین وجه و مانع گذاری نکردن در مسیر امورات آنها است.

حیدری گفت: اگر جایی دستورالعملی مانع امور مردم می‌شود دلیل آن را به مردم بگوییم و همواره بین مردم باشیم.

وی یادآور شد: مسئولان بین مردم حضور پیدا کنند و در برخورد با آنها صبور باشند.

حیدری گفت: امروز تبیین خدمات دولت که خدمات نظام است ضروری است و خللی در بیان دستاوردهای دولت نباید ایجاد شود.

وی ادامه داد: دشمن طاغوت را تطهیر می‌کند و ما باید در انعکاس خدمات دولت و نظام پیشگام باشیم و از رو به رویی با رسانه‌ها ابا نکنیم.

این آئین از خدمات مهین اندخش تقدیر و معصومه محمدی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان دیر معرفی شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028295